Başka Şubemiz Yoktur. Bize (0252) 316 86 29 no’lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. SGK anlaşmamız vardır.

Bizi Arayın 08-18.00 - 0(252) 316 86 29

Başka Şubemiz Yoktur. Bize (0252) 316 86 29 no’lu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. SGK anlaşmamız vardır.

Hakkımızda

MAYA MEDICAL CARE (Filiz Kulaklı)

Firmamız 2004 yılında Hem. Filiz Kulaklı tarafından Bodrum'da kurulmuş ve ilçenin önde gelen tıbbi malzeme firması olarak sektöründe yerini almıştır.

 

Maya Medical Care ortopedik destekler, ortopedik ve anatomik ayakkabı/terlikler, varis çorapları, ayak destek ve bakım ürünleri, sağlık bakım ürünleri, hasta bezleri, revir ve muayenehane demirbaşları, ilk yardım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, dezenfektanlar, şeker/alkol/INR/tansiyon/oksijen/kilo/idrar ölçüm cihazları, ameliyat iplikleri, kolostomi/ürostomi ürünleri, idrar sondaları vb. genel tıbbi sarf ürünlerinin toptan/perakende satışını ve bazı medikal cihazların kiralamasını yapmaktadır. Bunları yaparken;

 

Acto, Ayset, Braun, Biofix, Canped, Case, Coloplast, Cyberg, Doğsan, Elmaslar, Erka, Gehwol, Hartmann, Herdegen, Joly, Evony, Kifidis, Kimpa,  Mediortho, Mediven, Microlife, Minion, Neo-G, Octamed,  Orthocare, Roll, Rossmax, Tena, Turmed, Wollex, Varimed vb. bir çok markanın bayii ve/veya satış noktasıdır.

 

İşletmemiz, "önce insan" anlayışıyla ülkemizin ve Avrupa'nın önde gelen markalarının satışını yaparken, kaliteden ödün vermemeyi kendisine felsefe edinip, ortalama 50'nin üzerinde tedarikçiyle ve  bölgesinde 10.000'in üzerinde kayıtlı müşterisiyle pek çok hayata pozitif katkı sağlamaktadır.